College van burgemeester en schepenen

  • Harry

    Harry Hendrickx DBM

    Burgemeester

    Contactgegevens

    Adres
    Hoge Warande 1, 2390Malle
    tel.
    03 312 24 27
    E-mail
    harry.hendrickx@malle.be
    Digitaal visitekaartje
    Digitaal visitekaartje

    Meer info

    Bevoegd voor politie, brandweer, veiligheid, intergemeentelijke samenwerking, burgerlijke stand, jumelages (Europese stedenband), industrie en public relations

    Spreekuren:

    • elke eerste en derde vrijdag van de maand in het Veiligheidscentrum in Oostmalle tussen 17 en 18 uur
    • elke tweede en vierde vrijdag van de maand in het gemeentehuis in Westmalle tussen 17 en 18 uur
  • Jules

    Jules Mintjens DBM

    1ste schepen

    Contactgegevens

    Adres
    Druivenlaan 16, 2390Malle
    tel.
    03 312 22 37
    E-mail
    jules.mintjens@malle.be
    Digitaal visitekaartje
    Digitaal visitekaartje

    Meer info

    Bevoegd voor financiën, openbare werken, groendienst, gemeentelijk patrimonium, erfgoed en nutsvoorzieningen

  • Paul

    Paul Van Ham Onafhankelijk

    2de schepen

    Contactgegevens

    Adres
    Kempendreef 1, 2390Malle
    gsm
    0496 54 43 34
    E-mail
    paul.van.ham@malle.be
    Digitaal visitekaartje
    Digitaal visitekaartje
  • Dries

    Dries Van Dyck DBM

    3de schepen

    Contactgegevens

    Adres
    Salphensebaan 6, 2390Malle
    gsm
    0472 47 26 07
    tel.
    03 295 33 97
    E-mail
    dries.van.dyck@malle.be
    Digitaal visitekaartje
    Digitaal visitekaartje

    Meer info

    Bevoegd voor cultuur, bibliotheek, toerisme, automatisatie/ICT, communicatie, middenstand en feestelijkheden

  • Mieke

    Mieke Vermeyen N-VA

    4de schepen

    Contactgegevens

    Adres
    Bosdreef 8, 2390Malle
    gsm
    0473 42 06 67
    E-mail
    mieke.vermeyen@malle.be
    Digitaal visitekaartje
    Digitaal visitekaartje

    Meer info

    Bevoegd voor personeel, senioren, emancipatie/diversiteit, kermissen, markten, plantsoenen en parken, leefmilieu, recyclagepark, landbouw en mobiliteit

  • Elisabeth

    Elisabeth Joris DBM

    5de schepen

    Contactgegevens

    Adres
    Scherpenberg 44, 2390Malle
    gsm
    0476 37 52 25
    E-mail
    elisabeth.joris@malle.be
    Digitaal visitekaartje
    Digitaal visitekaartje

    Meer info

    Bevoegd voor jeugd, speelpleinwerking, sport, mondiaal beleid, onderwijs en dierenwelzijn

  • Wouter

    Wouter Patho N-VA

    6de schepen

    Contactgegevens

    Adres
    Sint-Lenaartsebaan 32 , 2390Malle
    gsm
    0495 15 27 42
    E-mail
    wouter.patho@malle.be
    Digitaal visitekaartje
    Digitaal visitekaartje

    Meer info

    Bevoegd voor sociale zaken, gezin, kinderopvang, welzijnsbeleid, wonen, ruimtelijke ordening en energie