Zomer in ’t park staat voor gezelligheid en ontmoeting

De gemeente Malle pakt deze zomer uit met een nieuw initiatief: Zomer in ’t Park. Op donderdag 20 en 27 augustus ben je welkom in domein De Renesse voor twee avonden muziek en ontmoeting. Muziek aan het Kasteel was immers jarenlang een vaste waarde in ons zomerprogramma.

Toen de organisatoren eerder dit jaar aankondigden dat ze ermee stopten, ging de gemeente op zoek naar een alternatief. En dat alternatief is er nu! Op donderdag 20 en 27 augustus organiseren we twee muziekavonden. Op 20 augustus koppelen we daar ook een seniorennamiddag aan. We kiezen voor een kleinschaliger en gezellig concept en keren terug naar de basis. Mallenaren moeten elkaar op een ontspannen manier kunnen ontmoeten. De toegang blijft gratis en we voorzien een tent, zodat het programma ook bij minder goed weer kan doorgaan.

Op donderdag 20 augustus start het programma met een seniorennamiddag. Iedereen is welkom, maar de focus ligt op een rustige sfeer en aangepaste muziek. Geena Lisa en Eric Melaerts zorgen voor de muzikale invulling. ’s Avonds wordt het tempo opgedreven. Band Marginal zorgt dan voor een meer uitbundige sfeer.

Voor de tweede avond op 27 augustus werkt de gemeente samen met Kemphe Onderstroom. We zijn blij dat we een partner hebben gevonden die mee op de kar wil springen, maar 2026 is voor ons een overgangsjaar. We bekijken of we in de toekomst nog meer verenigingen kunnen betrekken om dit initiatief verder uit te bouwen.

Op donderdag 27 augustus brengt het Charel Van Gool orkest een ode aan het Nederlandstalige levenslied en zet de Ier Paul Taggart de feestweide in vuur en vlam.

Op vrijdag 28 augustus ontvangt Kemphe Onderstroom, ook op de feestweide, in eigen regie The Rumjacks: energieke punkrock uit Australië en vaandeldragers van punk met een Keltisch randje.

Gepubliceerd op woensdag 17 juni 2026 11.54 u.