Wij blijven open

WIE   HOE AFHALEN LEVERING TELEFOON E-MAIL WEBSITE
Aardbeien Goossens food       03 309 06 77    
Aveve Oostmalle food open   x 03 312 41 58 gabriels.karel@aveve.be  
Bakkerij Boeckx food open     03 312 02 88    
Bakkerij Brosens food open     03 312 01 72 info@bakkerijbrosens.be www.bakkerijbrosens.be
Bakkerij Verboven food open     03 312 04 87    
Beenhouwer Den Tram food open     03 312 10 10    
Bistro Nobis  food afhaalautomaat x   03 434 25 37 info@bistronobis.be www.bistronobis.be
Buon Gusto food       03 314 03 33 info@pizzeriabuongusto.be www.pizzeriabuongusto.be 
Chaud Pain food telefoon x x 03 312 37 06 info@chaudpain.be www.chaudpain.be/
De Chocolaterie  food telefoon en e-mail  x x 0473 69 92 00 info@dechocolaterie.be www.dechocolaterie.be
De Kleinen Bistro food telefoon en e-mail  x x 03 312 17 32 info@dekleinenbistro.be www.dekleinenbistro.be
De Korenbloem – bakker food open, online x   03 312 00 66 info@bakkerijdekorenbloem.be www.bakkerijdekorenbloem.be/
Drankhandel Brabants food telefoon en e-mail    x 03 312 01 08 info@drankenhandelbrabants.be drankenhandelbrabants.be/
Frituur Estrella food       03 312 46 78    
Frituur Fritwok food       03 689 33 22    
Frituur Kruispunt food       03 309 16 96    
Frituur Pic Nic food       03 291 56 62    
Haute Cookure food telefoon en e-mail  x x 03 322 94 20 info@hautecookure.be www.hautcookure.be
Het Chocoladehuisje  food telefoon en e-mail  x   03 312 38 42 info@hetchocoladehuisje.be www.hetchocoladehuisje.be/
Hoevenslagerij De Meelhovenseheide  food telefoon, e-mail en online x   03 321 70 01 vandenheuvel-lv@skynet.be www.meelhovenseheide.be/
Keurslager Celens food

open, online

x x 03 312 04 97 keurslager.celens@skynet.be www.keurslagercelens.nubestellen.be
Keysers Veevoeders food telefoon, e-mail x   03 312 22 81 contact@keysers-veeevoeders.be www.keysers-veevoeders.be
Kruishuishoeve food online x   0496 68 88 81 (na 18u) info@kruishuishoeve.be www.kruishuishoeve.be
Lekker Puur  food open     03 219 12 96 info@lekker-puur.be www.lekker-puur.be
Les Amis du Vin  food telefoon en e-mail  x x 0474 92 02 04 patrick@lesamisduvinmalle.be www.lesamisduvin.be
Oxfam wereldwinkel food mail, open op vrijdag van 14 tot 17.30 uur  x   499721939 malle@oww.be  www.oxfamwereldwinkels/Malle
Paardenbloemhoeve hoevewinkeltje food open x   0476 51 58 04 info@paardebloemhoeve.be www.paardebloemhoeve.be
Peter & Zout food telefoon en e-mail  x x 03 383 54 78 info@peterenzout.be www.peterenzout.be
Pitta Oostmalle food telefoon en e-mail  x x 03 366 67 84 info@pitaoostmalle.be www.pitaoostmalle.be
Slagerij Van Looveren food open     03 312 02 00    
Snoepwinkel Den Bollenwinkel  food telefoon en e-mail  x x 0485 76 02 34 info@denbollenwinkel.be www.denbollenwinkel.be
Snoepwinkel Marly  food telefoon en e-mail  x x 03 311 61 41 marly@mail.be www.doopsuikermarly.be/
't Gijsbemdenhof food telefoon, mail en afhaalautomaat x   0473 59 28 60 ledewibvba@skynet.be  
TeaTub food telefoon, e-mail en online x x 03 430 38 48 info@teatub.be www.teatub.be
Westmalle Jacobin food open     03 312 04 36 westmalle@horta.org  
Westmals Brood & Banket -Oostmalle food open     03 312 05 54   www.bakkerij-verdonck.be/
Westmals Brood & Banket -Westmalle food open     03 312 46 60   www.bakkerij-verdonck.be/
Wijngaardhof food open x   03 502 92 99 info@meerdanbio.be  
ARVAshop non-food op afspraak     0477 35 39 11 info@arvashop.be www.arvashop.be
Café Lunettes non-food op afspraak     03 312 36 66 cafelunettes@telenet.be www.optiekcafelunettes.be/
Devana  non-food op afspraak     0478 23 95 07 info@devana.be www.devana.be
Domus Vivendi interieur decoratie non-food op afspraak     0496 25 01 81 nadine@domusvivendi.be www.domusvivendi.be

Eigenkleur Praktijk voor Psychotherapie

non-food online, op afspraak     0493 05 32 79 info@eigenkleur.be

www.eigenkleur.be 

EPB Westmalle  non-food telefoon, e-mail en online, herstelling op afspraak   x 03 311 71 89 EPB@EXELLENT.BE www.exellent-electro-epb.be
Fietshandel Willekens non-food       03 312 23 72 fietsenwillekens@skynet.be www.fietsenwillekens.be
Geronika  non-food telefoon, e-mail en online x x 03 311 72 74 info@geronika.be www.geronika.be

Improve - Beate Hofkens

non-food digitaal, telefonisch     0497 76 48 12 info@beatehofkens.be www.beatehofkens.be
Interieurpunt Renders non-food e-mail x x 03 290 36 50 info@interieurpuntRenders.be www.interieurpuntRenders.be
Krantenwinkel Frank – i – sport non-food open     03/3124477 frank-i-sport@hotmail.com www.frank-i-sport.be/
Krantenwinkel Perspectief non-food open     03 309 06 66 perspektief18@hotmail.com  
Lingerie De Prins  non-food online     03 312 07 49 lingerie.deprins@skynet.be www.lingerie-deprins.be/
Lingerie Ria non-food telefoon, e-mail   x 0474 32 47 03 linda@rialingerie.be www.rialingerie.be
MJ Casual - dames- en herenmode non-food online     0476 97 28 88 info@mjmode.be www.mjmode.be
Pearl Opticien  non-food online     03 322 76 69   www.pearle.be
Pedicure/voetverzorging Paul Van Immissen non-food op afspraak      

paul.vi@hotmail.com

 
PTZE Porselein  non-food op afspraak     0471 42 73 40 ptzeporselein@hotmail.com www.ptzeporcelain.com
Rijwielen Hermans  non-food telefoon, e-mail en online, onderhoud via afspraak x x 03 311 65 97 info@rijwielenhermans.be www.rijwielenhermans.be/
Schoonheidsinstituut La Beauté non-food telefoon, e-mail   x 0473 44 02 07 info@la-beaute.be www.la-beaute.be
Standaard Boekhandel non-food online     03 484 57 21 sb.malle@standaardboekhandel.be www.standaardboekhandel.be
The Hairstuffcompany.be non-food telefoon, mail   x 014 67 73 95 gert@thehairstuffcompany.be  
Wassalon WasGoed  non-food open     03 309 06 66    



Meer info

Horecazaken die graag mee op de lijst komen, mogen een e-mail sturen naar economie@malle.be