Loopcursus Start to Run

Een betere conditie in twaalf weken. Wie wil dit nu niet? En bovendien is het nog leuk ook! Op 23 februari 2026 start in Malle een cursus Start To Run van 0 naar 5 kilometer. Het geknipte moment om iets aan je conditie te doen. Blijf dus niet bij de pakken zitten en loop mee.
Een goede conditie krijg je niet zomaar. En ja hoor, alle begin is moeilijk, maar met de juiste begeleiding valt dat best mee. De gemeentelijke sportdiensten van Malle en Zoersel slaan, samen met atletiekclub DAL, de handen in elkaar en organiseren de loopcursus Start To Run van 0 naar 5 kilometer.

Voor wie?
Je kan meedoen vanaf 15 jaar.

Procedure

In groep en onder begeleiding werk je aan je conditie zodat je na twaalf weken 5 kilometer aan één stuk kan lopen.
Je traint drie keer per week. 
Training op maandag en donderdag, telkens om 19.30 uur (onder begeleiding).
Zelf oefen je nog een derde keer per week thuis.

Start maandag 23 februari 2026.
De cursus wordt gegeven door gediplomeerde lesgevers jogbegeleiding van Atletiekclub DAL vzw.

Bedrag

Inwoners Malle en Zoersel: 40,00 euro
Niet-inwoners: 45,00 euro

In deze prijs zit inbegrepen: verzekering, diploma, gediplomeerde lesgevers en gebruik atletiekpiste.

Leuk om weten is dat sommige mutualiteiten een gedeelte van het inschrijvingsgeld terugbetalen. Ga dat dus zeker eens na bij jouw mutualiteit.

Inschrijven

vooraf inschrijven verplicht via:

Extra info

Locatie: Atletiekpiste Mariagaarde Instituut, Oude Molenstraat, Westmalle

Parkeer je wagen op de parking van het Mariagaarde Instituut (rechts van het schoolgebouw in de Oude Molenstraat). Je wagen parkeren in het Grootakker mag niet!
Of wees nog sportiever en kom met de fiets via het Grootakker.

Wat meebrengen? Goede loopschoenen en sportieve kledij

Gepubliceerd op vrijdag 12 december 2025 8.30 u.